Szybki internet to podstawa! Zobacz dlaczego powinieneś wybrać światłowód

0
23

Internet w mieszkaniu jest już standardem prawie na wszystkich obszarach Polski. Jest niezbędny do czerpania informacji, pracy czy szeroko pojętej rozrywki.

3S – Śląskie Sieci Światłowodowe, czy internet kablowy?

Wybierając internet światłowodowy masz gwarancję naprawdę szybkiego połączenia bez żadnych ograniczeń. Światłowód pozwoli Twojej całej rodzinie na korzystanie z Internetu bez obaw, że nasze działanie wpłynie negatywnie na przepustowość łącza. Chcesz obejrzeć ulubiony serial w technologii wideo na żądanie? Twój partner pracuje – pobiera i wysyła pliki? Córka ściąga nową wersję oprogramowania graficznego, a syn gra z kolegami w grę multiplayer? Z Internetem światłowodowym jest to wszystko możliwe na raz!

Światłowód się opłaca!

Światłowód jest znacznie szybszy niż internet kablowy, a kosztuje mniej więcej tyle samo. Nie musisz już godzinami pobierać plików czy czekać na zabuforowanie wideo. Ze światłowodem, zrobisz to błyskawicznie. Prowadzi to do zaoszczędzenia czasu oraz zmniejszenia frustracji związanej z oczekiwaniem na działanie powolnego łącza. Oprócz rozrywki, pamiętaj o użyteczności w pracy. Szybki dostęp do danych jest niezbędny, szczególnie gdy masz oddziały firmy na całym świecie lub działasz z kilkoma podwykonawcami znajdującymi się na innych kontynentach.

Pamiętaj o tym, gdy korzystasz z Internetu!

Długo przesiadujesz przed komputerem? Media zazwyczaj demonizują internet, jednak nie ma w tym wyłącznie przesądów. Pozycja siedząca jest najbardziej niezdrowa dla kręgosłupa i mięśni. Dlatego koniecznie zadbaj o odpowiednie meble biurowe i ergonomiczne krzesło biurowe. Staraj się utrzymywać odpowiednią sylwetkę – zdrowie masz tylko jedno! Aby nie obciążać za bardzo oczu, rób przerwy w pracy przy komputerze. Według prawa BHP, musisz mieć co najmniej 5 minut przerwy pomiędzy każdą godziną przebywania przy komputerze. Najlepiej wtedy dać odpocząć oczom – nie czytać, nie nadwerężać wzroku. Jeśli korzystasz z Internetu po zmroku – zapalaj lampkę. Dzięki temu zmniejszysz szanse na zmęczenie oczu i pogorszenie sylwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here