Najlepsze przesłony do ogrodzeń ochronią Twoją prywatność

0
17

Przesłony ogrodzeniowe to rozwiązanie dla każdego posiadacza panelowego ogrodzenia. Nie zajmują dużo miejsca, są estetyczne i proste w montażu. Uchowają Cię przed wzrokiem przechodniów i sąsiadów oraz stłumią dźwięki dobiegające z ulicy.

Komu przydadzą się przesłony do ogrodzeń?

Przesłony ogrodzeniowe są dla każdego, kto ma ogrodzenie panelowe i chciałby zaznać więcej prywatności na swojej działce. Są złożone z cienkich listewek, które umieszczane są pionowo na ogrodzeniu. Możesz zamontować ich dowolną liczbę tylko tam, gdzie tego potrzebujesz. Bez problemu zasłonisz dwa lub trzy segmenty ogrodzenia przy grillu lub kąciku wypoczynkowym. Możesz ogrodzić plac zabaw dla dzieci lub posesję od strony ulicy. Jednocześnie styl całego ogrodzenia zostanie zachowany bez zmian. Dzięki swojej zgrabnej formie, możliwości dostosowania wykończenia do modelu ogrodzenia oraz modularnej aplikacji, przesłony cieszą się naprawdę dużym zadowoleniem.

Dobry design jest ważny!

Utrzymanie przesłon ogrodzeniowych w jednym stylu z resztą ogrodu jest ważne. Na szczęście przesłony występują w wielu wersjach wykończeniowych. Dlatego będą pasować do Twojego ogrodu zawsze, bez względu na to jakie masz ogrodzenie czy bramy garażowe. Katowice i cały Śląsk mogą skorzystać z oferty firmy Valla. Ten producent posiada przesłony w najpopularniejszych wykończeniach. Podstawowym modelem są przesłony do ogrodzeń ocynkowanych ogniowo, a bardziej zaawansowane mają dodatkowe warstwy ochronne i dekoracyjne i występują w kolorze grafitowym, czarnym i ciemnozielonym. Wolisz bardziej naturalne ogrodzenie? Skorzystaj z przesłon wykonanych z drewna brzozowego. Kilkuwarstwowa sklejka jest olejowana jeszcze na poziomie produkcji, dlatego gwarantuje dobrą wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Jakość wykończenia to podstawa

Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, sprawdź czy jest wystarczająco zabezpieczony. Przesłony ogrodzeniowe powinny wytrzymywać niepogodę, być odporne na wilgoć i mróz oraz na wpływ działania promieni słonecznych, które często mogą przebarwiać słabej jakości elementy. Przesłony drewniane powinny być olejowane, a stalowe pokryte kilkoma warstwami ochronnymi. Jeśli decydujesz się na przesłonę z tworzywa sztucznego (np. Evergreen od Valla), sprawdź jaką odpornością cechuje się wybrany przez Ciebie materiał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here